PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33006}

Shaolin Soccer

Siu Lam Juk Kau
6,6 19 702
oceny
6,6 10 1 19702
7,4 5
ocen krytyków
Shaolin Soccer
powrót do forum filmu Shaolin Soccer

przecież to jest klasyk w swojej dziedzinie i nie ma co do tego wątpliwości. Humor
abstrakcyjny, nie jest dla każdego. ale mdli już mnie gdy widze te wasze komentarze, w
których zgrywacie pseudo - intelektualistów, uważających ekscytacje takimi filmami za
objaw niedojrzałości, powiem krótko. dla mnie bardziej żenujące są osoby, które mimo
swoich największych starań nie mają ani krzty dystansu, nie potrafią uciec od szarości
codzienności przez co muszą poczuć chodź jej skrawek w każdym filmie. to wstyd przyznać,
że jest się taką osobą, bo to jest niemal pewnego rodzaju ułomność w funkcjonowaniu
ludzkiej psychiki i umysłu, po prostu abstrakcja was przerasta. a swoją drogą napisałem to
już kilku osobom(ale widzę, że kolejni przybywają) więc mam do was pewien APEL: skoro to
nie są wasze klimaty to po cholerę wbijacie i komentujecie je, psując przyjemność tym,
którzy lubią takie filmy. film w swoim gatunku zasługuje na wysoką ocenę a wychodzi że to
tylko średniak (wg oceny). ludzie ogarnijcie sie. nie potrzebny mi do szczęścia takich ludzi
komentarz na temat filmu, bo to tak jakbym zapytał rachmistrza co sądzi na temat nowinek
farmaceutycznych.

gobias

najlepszy film jaki widzialem z tego gatunku,pomieszanie wszystkiego,zajebisty

ocenił(a) film na 8
ostryrobcio

Klasyka. Film nie ma sobie podobnego. Po prostu perła kinematografii.

ocenił(a) film na 7
gobias

hmm jakos nie czytalem jakis negatywow o tym filmie,wiec nie rozumiem Twojej frustracji.A film oi..brak slow na temat glopoty i humoru...oczywiscie w pozytywnym znaczeniu.Tyle moge powiedziec po 4-krotnym obejrzeniu tego filmu.

ocenił(a) film na 8
drsmierc

po prostu zaskoczył mnie brak dystansu u widzów do takich absurdalnych filmow. oceniają je jako głupkowate a nie patrzą że przy tym ze film jest rowniez zabawny i wzruszający. moje zdenerwowanie nie jej reakcją tylko na opinie przy ty jednym konkretnym filmie, lecz raczej efektem sumy kolejnych frustracji na takie dziwne podejscie, które widzialem juz przy innych filmach i serialach a po prostu los chcial abym wyraził ją konkretnie pod tym filmem. Zresztą film nie jest dla mnie wybitny, tylko bardzo dobry w swojej kategorii i jak widzisz oceniłem go na 8 i żałuje że plusa nie mogę do tego jeszcze dostawić. z ocenami typu gniot itp całkowicie nie mogę się zgodzić, co więcej ewidentnie są one efektem skreślenia na początku danej produkcji a nie rzeczywistej wartości filmu.

ocenił(a) film na 2
gobias

Dosyc pozno sie obudzilem z komentarzem, ale coz..

Zdecydowanie nie uwazam sie za osobe, ktorej brak do takiego humoru dystansu, a mimo to w zyciu nie widzialem chyba gorszego gniota.. Malo tego, nawiazujac do Twojego komentarza - zdecydowanie nie jest to efekt skreslenia na poczatku tej produkcji, bo prawde mowiac nie mialem pojecia, mowiac krotko, o czym jest ten film - moglem wnioskowac jedynie z tytulu i podchodzilem do niego z niemalym zapalem, bo film byl mi goraco polecany. Okazalo sie inaczej, a film uwazam za zupelne dno.

wisniewski_piotrek

film jest genialny,mysle ze nie obejrzales go od poczatku do konca w chinskim jezyku i z polskimi napisami.Zanizyles mu tylko ocene

ocenił(a) film na 2
ostryrobcio

Oczywiscie ze nie obejrzalem go w jezyku chinskim, ale to tak jakbys powiedzial, ze kazdy losowy film obejrzany w nieojczystym jezyku jest slaby - wiadomo, brzmi gorzej, ale to nie znaczy ze caly czas nie moze byc swietny. Shaolin Soccer po prostu taki nie jest. Zanizylem mu ocene i slusznie.

ocenił(a) film na 10
gobias

genialne arcydzieło.

Friday After Next (np: akcja jak wpierdziel mikołajowi w gwiazdkę, który zamiast dostarczyć prezenty ładuje w worek wszystko co popadnie XD bezcenne)


Kung Fu Szał (kung fu i klimaty gangów)

Lets go To Prison (taka zemsta ale nawet hardkorowa)
niestety te filmy pomimo zajebistości znajdują się w innej kategorii niż Freddy i Chłopaki na ibizie.

Shalin i Kung Fu to przyjemny specyficzny klimat.

Friday After Next rozwala tekstami.
A Lets go to Prison po prostu szalony film.


Chłopaki na Ibizie haha

gobias

każdy lubi? za to daje 1/10 za kare.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones