PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33006}

Shaolin Soccer

Siu Lam Juk Kau
6,6 19 702
oceny
6,6 10 1 19702
7,4 5
ocen krytyków
Shaolin Soccer
powrót do forum filmu Shaolin Soccer

Ręce opadają... :(

ocenił(a) film na 3

To największa hała jaką widziałem w życiu! Ani to śmieszne, ani nawet poruszające! Aż dziw bierze, że społeczność filmwebu tak wysoko go ocenia... :( Dla mnie to jest odrażający przykład jak filmów nie należy robić...

x_Tomasz

ręce opadają jak czytam takie opinie jak twoja
idź oglądać swoje śmiertelnie nudnee i poważne filmy o śmiesznym ojcu chrzestnym.
BTW; przyrzekam sie pisze przez eRZet!!!

x_Tomasz

ten film jest zabawny a ze nie masz poczucia humoru lub masz jakieś odchyły to juz nie nasz problem

ocenił(a) film na 10
x_Tomasz

wiesz, chała to się troszkę inaczej pisze :)

zmyślna komedyjka rodem z hong-kongu, w której twórcy nabijają się z produkcji rodem z hong-kongu
dużo autoironii, kilka tradycyjnych chińskich gagów (jak zwykle okładanie się po głowach - raczej mało śmieszne) i mnóstwo świetnych scen gry w piłkę

miejscami genialna komedia

x_Tomasz

Po obejrzeniu tego filmu przestałem lubić hongkońskie kino. Brrr.... Nigdy więcej.

ocenił(a) film na 10
TenTamTen

Nie rozumiecie i jeszcze długo nie zrozumiecie że to jest kwint esencja komedii ... Ale cóż ...

ocenił(a) film na 9
IcQ

no niestety niektórzy wolą bajki od takich komedii ... trudno dzieci jak nie rozumiecie takich dobrych komedii...

Dla mnie azjatyckie filmy są świetne bo humor w nich zawsze jest inny niż amerykański i to lekkie oderwanie od USA-ńskich filmów ..

Film jest rewelciaaaa !! :D pozdro dla fanów tego filmu i jeszcze "Kung-Fu Hustle" !! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones