PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33006}

Shaolin Soccer

Siu Lam Juk Kau
6,6 19 713
ocen
6,6 10 1 19713
7,4 5
ocen krytyków
Shaolin Soccer
powrót do forum filmu Shaolin Soccer

Ludzie to kpina z piłki nożnej królowej sportów drużynowych jak można tak kaleczyć tą dyscypline!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
karabasz24

kpiną to są nasi fioletowo-biało-czerwoni.

ocenił(a) film na 9
karabasz24

Co Ty gadasz. Ten film to nie ambitny dokument o piłce nożnej. To lekka, zabawna komedyjka o specyficznym klimacie + dość oryginalnie wpleciony wątek miłosny. Jeden z bardziej niepowtarzalnych filmów, jakie widziałem. Świetna muzyka, humor i nie najgorsze efekty specjalne. Film dla starych i młodych.

ocenił(a) film na 8
karabasz24

Sam uważam piłkę nożną jako... świętość to chyba za mocne słowo. Kocham ten sport ale nie mogę się zgodzićz Twoją opinią. Ten film jest genialny. Pamiętam kiedy byłem mały i oglądałem go u wujka to dopiero chyba po pięciu latach na niego trafiłem i znowu zabawa przednia przy oglądaniu. Sama fabuła może nie jest super wymyślna ale jednak omija oklepany schemat. Do tego sztuki walki... miodzio :D

użytkownik usunięty
karabasz24

Twoje zdjęcie najlepiej świadczy o twoim poziomie intelektualnym.

ocenił(a) film na 3

Twierdzenie, że najlepszym świadectwem poziomu intelektualnego jest awatar to również niezły popis intelektualny - tym razem twój.

Boskigrom

Nigdy za wiele ciętych i inteligentnych ripost :D

ocenił(a) film na 7
karabasz24

Sztywniak.

ocenił(a) film na 3
maniek5maniek

to coś jak nasi piłkarze...

karabasz24

To była ironia wałki :)

karabasz24

double post error

karabasz24

Mówisz jak islamski terrorysta albo modny ostatnio 'moherowy obrońca krzyża'.

ocenił(a) film na 8
karabasz24

To nie kpina, to komedia....

Wojnarukf

Z tego co pamiętam to w piłkę nożną grali zawsze najgłupsi ze szkoły czy to z podwórka! jak w-f''ista rzucał piłkę na w-f''ie to sami durnie lecieli do niej! Sam się nie prosiłem o koszykówkę na lekcjach wychowania fizycznego czy wolałem w berka poganiać się, niż mecze grać bezsensowne z koniami starszymi o nawet 5 lat! W czym piłka nożna jest lepsza od ping ponga, tenisa, rugby, szermierki, zapasów, karate czy siatkówki? Popularniejsza tylko jest i rozreklamowana. Jeśli się woli gry komputerowe od sportu uprawiana to wybierze się grę w sieci w Fifę online 5 vs 5, niż durny mecz i bieganie bez celu z sępami, którzy podać nie chcą, a i mecz może się zakończyć na 0:0 (bezsens czysty i strata czasu - lepiej już w komara pokopać na bramę i celność strzałów wyregulować nawet w obuwiu do tego nieprzystosowanym jak gra wypadła nagle).. W dodatku sport wcale długości życia nie przedłuża czy nie daje gwarancji, ze choroby nie dopadną po tego typu aktywności!

aniolek1234

lepiej nic nic robic wpieprzac pączki popijać wódeczką i czekać na harmagedon hehe

ocenił(a) film na 9
karabasz24

:P XD lol, przecie Piłka Nożna to kpina, tego typu filmy sprawiają, że jest chociaż interesująca i śmieszna, a nie nudną paradą gejów, co wystarczy, że lekko musną się ramionami, i już padają na ziemie symulując faule... heh... cud, że sz tego sportu dla ciot zrobił jakiś porządny film ^^

ocenił(a) film na 9
yuriprimepl

jeśli byli by takimi ciotami to od razu po pierwszym faulu by lecieli już szpitala. Nie wiem z resztą skąd się urwałeś. Jeśli grasz z paralitykami którzy potykają się o własne nogi to masz doświadczenie oczywiście jeśli grasz lub grałeś. Według mnie należysz do tych co tylko oglądają mecze z kanapy, a ich sportem jest latanie po browar. Żal mi was...a za niedługo pewnie przez siedzenie endoproteza.

ocenił(a) film na 6
karabasz24

co ty pitolisz???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones