PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33006}

Shaolin Soccer

Siu Lam Juk Kau
6,6 19 702
oceny
6,6 10 1 19702
7,4 5
ocen krytyków
Shaolin Soccer
powrót do forum filmu Shaolin Soccer

Najgłupszy film w historii kina . Ludzie , którzy ten film robili musieli byc na niezłym haju :/

Wizard

Buahahah! Ty nawet nie masz zielonego pojęcia skąd jest ten film... Przykry jesteś...

ocenił(a) film na 7
Wizard

Jesli nie oglądałeś jako młodzian 'Kapitana Hawka', to nie zrozumiesz, tak to pewnie też bym uważał, że to badziew :)... Wychowany na kreskówce o latających piłkarzykach nie mogłem nie ocenić tego filmu na plus :)

Pr0t0n

I kapitana Tsubassy...................... .............................. .....................

użytkownik usunięty
Michal1992

Kapitan Hawk i Kapitan Tsubassa to to samo lolku :/.

ocenił(a) film na 1

A więc jak zwykle na tym forum wszyscy wszystko wiedzą o mnie ponieważ nie podobalo mi sie to co wam :)
Na Kapitanie Howku sie wychowalem i jest to do dzis jedna z moich ulubionych kreskowek dlatego tez zdecydowalem sie ogladac Shaolin soccer. Jednak film w porownaniu z kreskowka to dno. Kapitan Houk mimo iż w czasie meczu nie obowiązywaly prawa fizyki to poza tym byl ciekawą bajką o przyjazni , oddaniu się pasji , wierze w zwyciestwo itp . A Shaolin Soccer to durna komedyjka z durnymi tekstami i jak dla mnie z beznadziejna grą aktorską.

ocenił(a) film na 5
Wizard

jestes zalosny z deczka ;)
to specyficzny humor, ale dawno sie tak nie usmialem...
kwestia gustu, ale na pewno nie badziewie..
pff.

ocenił(a) film na 1
s314ryt

Ehh...wpadlem w depresje , jestem żalosny :(((((
Na pewno dla ciebie to nie badziewie na pewno dla mnie to badziewie. Mozemy sie tak przegadywac, a humor rzeczywiście byl specyficzny- specyficznie kiepski.

Wizard

Mnie sie tez wydaje, ze to nie bylo cos szczegolnego. Dolaczam sie do kolegi i powiem, ze humor BYL specyficznie kiepski ;-) Fajne wyrazenie, musze zapamietac ;-)

ocenił(a) film na 8
Wizard

W dobie dzisiejszych "zajebistych" pseudo-komedii ten film to po prostu perełka ;] Przynajmniej miejscami ;]
Zresztą... o gustach sie nie dyskutuje, jednemu film sie bedzie podobał, drugiemu nie i taka jest kolej rzeczy ;)

Aki

Jak pierwszy raz przelecialam po komentarzach na filmwebie, to zaczelam sie zastanawiac, czy to na pewno ten film, ktory ogladalam. Znowu mam watpliwosci ;-)
Ale rzeczywiscie film ma dla mnie jeden plus: jak tylko o nim pomysle, to chce mi sie smiac ;-) (chociaz pamietam niewiele, pozostalo wrazenie: "Ha! O co tu qwa chodzi?! ;-)")

ocenił(a) film na 8
Wizard

Wiara co tu pisze rzeczywiście nie zna idei tego filmu. Mi sie on bardzo podobał bo wychowałem sie na bajce Cubasa. Dzięki tej bajce wszyscy na moim podwórku zaczęli grać w piłkę. Robiliśmy sobie turnieje i próbowaliśmy naśladować głównych bohaterów bajki. Ten film wywołał we mnie wspomnienia. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones