PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33006}

Shaolin Soccer

Siu Lam Juk Kau
6,6 19 702
oceny
6,6 10 1 19702
7,4 5
ocen krytyków
Shaolin Soccer
powrót do forum filmu Shaolin Soccer

Cubasa

ocenił(a) film na 7

Spodziewałem się filmu o genialnym trenerze, który wykorzystując nowatorskie rozwiązania tworzy w rok genialną drużynę. Przyzwyczaiły mnie do tego amerykańskie filmy o sporcie. W gruncie rzeczy tak było, ale zupełnie inna forma. Jak zaczęły się mecze film wyglądał jak ekranizacja bajki z dzieciństwa: Cubasy :). Były momenty nudnawe, przy których rozglądałem się wokoło, ale ogólnie film wywołał na mnie pozytywne wrażenie, choć nie wszystkie żarty były w nim zabawne...

Lichy

Nie ma to jak Polonia 1 ;)
Jeżeli komuś podobał się nieśmiertelny Tsubasa, to na pewno powinien obejrzeć ten film.
Z resztą sam reżyser w wywiadach wspominał, że wzorował się właśnie na tym anime.
Niestety muszę się zgodzić z przedmówcą, że nie wszystko jest tutaj udane. Niektóre żarty naprawdę nie są wysokich lotów. Ogólnie można było bardziej się postarać i zrobić dużo lepszy film. Do efektów specjalnych raczej nie można się przyczepić. Największy plus dla tej produkcji należy się za oryginalność.
Szkoda jednak że reżyser nie odważył się zekranizować właśnie Tsubasy. Może jednak kiedyś się doczekam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones