PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33006}

Shaolin Soccer

Siu Lam Juk Kau
6,6 19 686
ocen
6,6 10 1 19686
7,8 4
oceny krytyków
Shaolin Soccer
powrót do forum filmu Shaolin Soccer

Boska komedia 8/10

ocenił(a) film na 7

Chyba najlepsza azjatycka komedia jaką oglądałem. Bywały momenty, że śmiech doprowadzał mnie do bólu brzucha. Po prostu rewelacja :D

Polecam

ocenił(a) film na 3
fifa114

chyba inny film oglądałeś bo ten jest nie śmieszny tylko głupi

ocenił(a) film na 10
simon_87_87

Jak można powiedzieć, że film jest "głupi"? Szczególnie o takiej ciekawej produkcji! Owszem o gustach się nie dyskutuje! Ale to jest obowiązkowa pozycja dla wszystkich, nie tylko dla fanów futbolu i sztuk walki... :)

Jak dla mnie dobra, ciekawa produkcja! Na 8/10 spokojnie zasługuje!

ocenił(a) film na 8
szopa_18

Film jest bardzo śmieszny... i trochę ironiczny, w swoim humorze(ach, te przesadzone efekty specjalne).

ocenił(a) film na 3
szopa_18

Lubię piłkę nożną i dlatego właśnie ten film mi się nie podobał. Jak na komedię to nie za bardzo było się z czego pośmiać ( w przeciwieństwie do Kun Fu Hustle i Kung Pow :) ), gra aktorska bez komentaża, słabe efekty a mecze nie miały za dużo wpólnego z piłką nożną.

ocenił(a) film na 7
simon_87_87

Film nie jest "głupi", jest po prostu fajny na swój sposób. Mi się bardzo podobał. Troszkę przesadzona efekty dodały "śmieszności" tej produkcji. Polecam każdemu kto chce się pośmiać oglądając pokaz sztuki walki :D

ocenił(a) film na 8
fifa114

Również uważam, że film był bardzo dobry...:P A co do innych azjatyckich komedii to polecam oczywiście Sex Is Zero...;)

ocenił(a) film na 8
kubusss69

Sex Is Zero jest rzeczywiście niezwykłą komedią.
Fajną komedią jest również Kung-Fu Szał :)

siemaszko20

Sex Is Zero jest niezwykle beznadziejny. Shaolin soccer jest takie sobie, przez większość filmu wije nudą, rozkręca się dopiero jak zaczynają grać, ale to troche za mało. A najlepsza azjatycka (no częściowo azjatycka) komedia to "Kung Pow".

ocenił(a) film na 7
fifa114

film był good :D ahahaahaha no i te boskie efekty mistrzostwo xDDD

użytkownik usunięty
fifa114

Dla mnie ten film jest głupi...
Ale dla tego że on jest głupi dałem mu 8/10 ...
Zaczepista komedia...
Głupkowata i humorzasta...
Ale na prawdę warte obejrzenia.

ocenił(a) film na 10
fifa114

Inteligentna komedia. Gdyby taka nie była nie była by arcydziełem. 10/10

ocenił(a) film na 7
Movie_Crash_Man

Film rozkreca sie dlugo. ale jest to kawalek ciekawego kina rozrywkowego

fifa114

http://youtu.be/mEc43F6SiXA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones