PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494560}
6,7 333
oceny
6,7 10 1 333

Long nga
powrót do forum filmu Long nga

Co to było?

ocenił(a) film na 3

Ostatnia scena, ani nie wzrusza ani nie ukazuje kwintensencji pojedynków. Za dużo przeciwników - to nie Matrix. Muzyka na początku - rewelacja - później już nie zwraca się na nią uwagi. Sceny walki - niektóre dobre - tylko spaskudzone tym lataniem itp. Wątek romansu wpleciny w to wszystko naiwny. Głowa w kuli, która wypada? Tyle dbał o to i nagle mu wypadła? Zmarnowany film, no może nie zmarnowany ale nie wykorzystany potencjał. Szczególnie w kwestii koncowych pojedynków oraz wszelkiego rodzaju bijatyk. Albo pokazywać wspaniałe naturalne pojedynki bez skakania albo odwrotnie. Zabieg polegający na połączeniu tych dwóch - w moim odczuci przekombinowany, ale to tylko moja opinia na temat tego filmu. pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
orcinus21

Czy latali? bo ja wiem niezauważyłem może pare ujęc ale nie wrzuca sie to sie w oczy, bardzo dobra choreografia walk, aco do ostatniej sceny masz racje i tu cie popieram przesadzili ponad 50 przeciwników a wszystkim dokopał, choć bez ran sie nieobeszło ale itak tu troche popiepszyli, ale choerografia super ,świetne te walki, no ale to nie tylko w tym filmie, co do matrixa to wiadmo według mnie żenada, ale też w obrońcy z tonym jaa końcówka tak samo nie realna też bardzo dużo przeciwników , jeszcze dostał kose w brzuch ale itak wszystkich pokonał ale film świetny ,filmy z pod gatunku sztuk walki są różne bardziej realne i mniej,ważne żeby nie latali , no w końcu to film ważne że walki wyglądają świetnie fabuła też spoko ,moja ocena 8, strasznie imponuje mi ten jacky wu , w fatal contact jeszcze lepiej się zaprezentował , oby tak dalej jak narazie znim filmy są super zwłaszcza fatal contact

ocenił(a) film na 3
orcinus21

Zgadzam się z Tobą w 100%. Jak ludzie mogą się spuszczać nad tym filmem i pisać takie bzdury. "Jacky Wu po prostu wymiata :)
oglądałem większość jego filmów m.in. Legend of Zu, SPL, Fatal Contact, Invisible Target, ale dopiero tutaj pokazał co potrafi :) wspaniała choreografia walk, trochę romasu, dramatu, humoru no i mnóstwo akcji"

Ja pie** chyba oglądałem inny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones