PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121109}

Football Factory

The Football Factory
7,2 33 111
ocen
7,2 10 1 33111
6,8 4
oceny krytyków
Football Factory
powrót do forum filmu Football Factory

www.bravo.co.uk/trff/ to link gdzie mozna obejrzeć dokument pt: the real football factories. Jest on opowiadany przez Dannyego Dyer'a
odtwórcę głównej roli wthe football factory. Ten krótki filmik jest o prawdziwych hool's. polecam

TrocheRasistaAleDentysta

Ja wlasnie sciagam ten film w wersji DivX. Sa moze polskie napisy do tego filmu?

ocenił(a) film na 10
Gh0st

ja sie z takimi napisami się jeszcze nie spotkałem, ale to nie znaczy że takie nie istnieją ;)

TrocheRasistaAleDentysta

Przeszukałem strony z google.pl i zadnych nie znalazlem. Malo osob w ogole wie, ze istnieje taki film-dokument :)

ocenił(a) film na 10
Gh0st

to może trzeba coś wreszczie zrobić dla świata i samemu takie napisy stworzyć :)

TrocheRasistaAleDentysta

minęło tyle czasu i nic zero napisów :( a do jakiś niszowych horrorów są - szkoda że nie mam umiejętności, żeby samemu ogarnąć ten temat. ciekawe czy jest szansa żeby jakaś grupa zrobiła napisy

ocenił(a) film na 9
jaruone

jest przecież polska wersja tego programu z lektorem od Discovery. Na yt śmiało można znaleźć ; )

igorczak

Mylisz "The Real Football Factories" z "The Real Football Factories International" (Wojny na stadionach). Pierwszy skupiał się jedynie na brytyjskich ekipach chuligańskich i nie został przetłumaczony na język polski (no chyba, że w końcu pojawiły się "fanowskie" napisy:))

ocenił(a) film na 9
Gh0st

A racja, mój błąd. W każdym odcinku był inny rejon Brytanii, zapomniałem o tej serii a była świetna. No i tu fakt że napisy by się przydały bo czasem znajomość angielskiego nie wystarcza, choćby przy szkockim akcencie ;)

igorczak

no przecież jest cała seria po polsku(z wyjątkiem Niemiec),zrealizowana przez Discovery Channel(wojny na stadionach)

kacperek920

Ale tu nie jest mowa o edycji "International"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones