PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=521848}

14 ostrzy

Jin Yi Wei
6,6 3 676
ocen
6,6 10 1 3676
14 ostrzy
powrót do forum filmu 14 ostrzy

8/10

ocenił(a) film na 8

Ja jestem pod wielkim wrażeniem. Aby oglądać takie filmy należy zrozumieć mentalność tamtych ludzi. Poczytajcie trochę - proponuję zacząć od Shoguna, a później to już wg uznania. Jeden z nielicznych filmów który pokazuje nam w tak wyrazisty oddaje mentalność tamtej epoki. Dla mnie dość kontrowersyjna postać jest Xuan Wu który jest bardziej odpowiedni ludziom zachodu
Fakt - film ma sporo niedociągnięć, ale ogląda się nie zwracając na nie zbytnio uwagi. Jeden z nielicznych filmów który zmusił mnie do wypowiedzenia się.
Polecam

ocenił(a) film na 4
AbeTome

A co ma jedno do drugiego? Jak można porównywać Shoguna do czegoś takiego jak tutaj ? 14 ostrzy pokazuje "mentalność tych ludzi"? Chyba chciałeś zabłysnąć ale nie wiedziałeś jak..a Shoguna to na pewno nie czytałeś.

ocenił(a) film na 2
AbeTome

Chyba sobie kpisz. Film jest tragiczny pod każdym względem. Fabuła, akcja, sceny, walk, wątek miłosny ( lepiej nie komentować... ) i wszystko inne, oprócz głównej bohaterki, która ma na najpiękniejszy uśmiech na świecie. Nie pokazuje zupełnie niczego prócz beznadziejnych efektów specjalnych i mdłych wtyczek fantasy, które jeszcze bardziej zrujnowały film. Im dłużej się to ogląda tym gorzej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones